Pink.rs
Foto: Pink.rs
Nekadašnja učesnica rijalitija "Elite 8" Sandra Obradović privukla je pažnju svojih pratilaca na Instagramu objavom fotografije iz detinjstva.
Sandra je na svom profilu podelila uspomenu iz perioda kada je bila mala, a prizor je odmah izazvao reakcije njenih pratilaca. Na fotografiji je vidimo u potpuno drugačijem izdanju, daleko od svetala reflektora i života pred kamerama.
Foto: Pink.rs
Objava je posebno zaintrigirala one koji je prate od njenog učešća u rijalitiju "Elite 8", pa su mnogi imali priliku da uporede kako je Sandra izgledala nekada i danas.
- Mini Sandra - napisala je ona uz fotku koju je objavila.
Foto: Pink.rs
Ovakve fotografije iz detinjstva poznate ličnosti često privuku veliku pažnju na društvenim mrežama, a ni Sandrina objava nije bila izuzetak.
Podsećanja radi, Sandra je u osmoj sezoni rijalitija imala jako buran odnos sa Lukom Vujovićem, a njihove najveće svađe su nastale nakon raskida kad je on uplovio u vezu sa Aneli Ahmić.
Izvor: Pink.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NAJGLEDANIJE
VAŠI KOMENTARI: