SrbijaDanas.com
Navodi se "sujeta" kao glavni pokretač blokiranja.
Foto: SrbijaDanas.com
Navodi se "sujeta" kao glavni pokretač blokiranja.
Bivši zadrugar Nenad Lazić Neca prekinuo je prijateljstvo sa Anom Ćurčić na društvenim mrežama, nakon što ga je ona otpratila jer je javno podržao Milenu Kačavendu.
Ogorčeni tiktoker se oglasio na Instagramu i optužio Anu za sujetu i iskorišćavanje, te je najavio njeno potpuno blokiranje jer mu takve osobe u životu više nisu potrebne.
Nenad Lazić Neca, nekada blizak prijatelj i velika podrška Ane Ćurčić tokom njenog učešća u rijalitiju "Zadruga", odlučio je da javno raskrinka njihov odnos i stavi tačku na svaku spekulaciju. Povod za ovaj radikalan korak bio je potez Ćurčićeve koja ga je otpratila sa društvenih mreža.
"Samo još jedna, bitna krucijalna stvar, ja ne podržavam nasilje i nikada neću podržati ono što je Zvezdan radio Ani da se razumemo, ali nju kao osobu od ovog trenutka, više o njoj ne pričam niti je komentarišem. Gotova priča... Mislim koja je to sujeta da ti budeš sujetna na Milenu Kačavendu što je Neca lajkovao sliku, to je sujeta, to je čista sujeta," započeo je Neca svoje dramatično obraćanje na Instagramu.
On je istakao da je uvek bio iskren u svom odnosu i da ne podnosi koristoljublje:
"Ja koristoljubiv nisam. Koristoljublje ne volim. Ja odmah otvoreno pitam može, ne može, mogu li ne mogu. Po neki put se spustim na nivo i zamolim, ali da budem toliko gord, žao mi je."
Neca je posebno povređen činjenicom da Ana nikada javno nije pokazala zahvalnost za sve što je učinio za nju, dok je s druge strane pogazila sve moralne kodekse ugostivši osobu koja je nanosila bol njegovoj porodici.
"Ako ćemo već o kodeksima, zašto si ti u emisiju pozvala Aleksandru Babejić koja je psovala mog mrtvog brata i koja je bila katastrofalna prema Peci i šta je za sve mene govorila, ako hoćemo o kodeksima?! A ta Kačavenda je u 'Eliti 9' branila mog brata," ogorčeno je konstatovao tiktoker.
On podseća da je zbog odbrane Ane ulazio u teške konflikte sa drugim učesnicima, pre svega sa Anđelom Đuričić:
"Ja sam imao lične konflikte sa Anđelom Đuričić isključivo zbog svog stava da ne podržavam to što se desilo i isključivo zbog Ane Ćurčić... ulazio sam u konflikte da meni devojka izgovara toliko ružne stvari... samo zato što sam bio iskren prijatelj. Tad je Neca bio dobar. Ali je Neca bio glup klinac. Neca sad ima skoro 26 godina, ima stav, zna šta radi i nije glup."
Lazić je doneo definitivnu odluku da Anu Ćurčić stavi na "crnu listu" i potpuno je blokira na svim platformama, navodeći da ga nikada nije pitala kako je, čak ni kada je prolazio kroz najteže trenutke.
"Ana Ćurčić je od sad kod mene na bloku, toliko, samo zbog toga što se nije javila... Meni takva osoba je, jednostavno čistilište, čistilište, takve osobe mi ne trebaju u životu. Sad ću da je blokiram i gotovo. Pozvala me je par puta kada smo trebali da pričamo na Tiktoku, kada smo trebali da snimamo lajvove... ili kada je trebala neka uplata da je povežem sa Pejpalom. Nijednom dok sam bio u najgoroj fazi depresije me nije pozvala da me pita kako sam," zaključio je razočarani Neca.
Izvor: SrbijaDanas.com
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: