Sve su to olosi, Stanija najveci, koristila Asmina napolju da joj placa stan, rezije i sve ostalo, usla na racun Asmina i tu opet zaradila, niko to ne spominje, nego samo.vrti istu pricu, da su je Aneli i Asmin iskoristili, Stanija je jedan raspali olos, sta je to ona uspela u zivotu ovde u Americi, nije pevacica, slikar, glumica, vec obicna drolja koja je na kurvanjskim platformama i to je njen uspeh...
amerika
Sve su to olosi, Stanija najveci, koristila Asmina napolju da joj placa stan, rezije i sve ostalo, usla na racun Asmina i tu opet zaradila, niko to ne spominje, nego samo.vrti istu pricu, da su je Aneli i Asmin iskoristili, Stanija je jedan raspali olos, sta je to ona uspela u zivotu ovde u Americi, nije pevacica, slikar, glumica, vec obicna drolja koja je na kurvanjskim platformama i to je njen uspeh...
Sanja ti si zaista ne pravedna ako vosis emisiju treba da kazes sa koliko bila Maja ,sta te briga za nju gledaj svoja posla i dosta se interesujes za druge i za Anitu lepo ti kaze da je samo brojka na papiru znaci nije imala nikog ni bajadere ,
Gost
Sanja ti si zaista ne pravedna ako vosis emisiju treba da kazes sa koliko bila Maja ,sta te briga za nju gledaj svoja posla i dosta se interesujes za druge i za Anitu lepo ti kaze da je samo brojka na papiru znaci nije imala nikog ni bajadere ,
Kako ovi glupi komentari od gledalaca mogu biti. Da Majakita je kurava i to je cinjenica. A kad neko nije nikad u rijalitiju imao sex kao Stanija onda Majakitu brane a Staniju napadaju. Ljubomora rusi realnu sliku onoga kakav je. Onda je kurva super a dobra djevojka losa. Ali ti komenti vaze samo za budale i maloumne zene.
Gost
Kako ovi glupi komentari od gledalaca mogu biti. Da Majakita je kurava i to je cinjenica. A kad neko nije nikad u rijalitiju imao sex kao Stanija onda Majakitu brane a Staniju napadaju. Ljubomora rusi realnu sliku onoga kakav je. Onda je kurva super a dobra djevojka losa. Ali ti komenti vaze samo za budale i maloumne zene.
Milena je dosadna naporna za slusanje, vise se cuje pistanje za cenzuru koje nam probija bubne opne nego sta ona ima normalno da kaze. Nejasno zasto je ona produkciji zabavna za rialiti zena je smor zivi negativna da se menja kanal zbog nje. Sta ce matorka tu sa mladjima 20 30 god od nje zena nije normalna. Pijana kao cep u emisijma zalosno da je sinovi ne savetuju da se ne bruka javno.
Panta
Milena je dosadna naporna za slusanje, vise se cuje pistanje za cenzuru koje nam probija bubne opne nego sta ona ima normalno da kaze. Nejasno zasto je ona produkciji zabavna za rialiti zena je smor zivi negativna da se menja kanal zbog nje. Sta ce matorka tu sa mladjima 20 30 god od nje zena nije normalna. Pijana kao cep u emisijma zalosno da je sinovi ne savetuju da se ne bruka javno.
koliko izginuli u tom ratu nije samo tvoj otac Stanija sad pri kraj iznosite sve jos sta cete vise nrce Stanija da pobedi pobedila je ona kad je usla u Elitu9 da dosta para rekla je 2ve nedelje bice ona osta do kraja 😂
Gost
koliko izginuli u tom ratu nije samo tvoj otac Stanija sad pri kraj iznosite sve jos sta cete vise nrce Stanija da pobedi pobedila je ona kad je usla u Elitu9 da dosta para rekla je 2ve nedelje bice ona osta do kraja 😂
ostavi se Snja toga sa kolikp je bila to je njen zivot svaka mlada devojka ima vise a za Anitu nije nista tacno bas nista ,i da su bili sta vas briga za njihov zivot nisu samo ove dve ima ih dosta 😂
Gost
ostavi se Snja toga sa kolikp je bila to je njen zivot svaka mlada devojka ima vise a za Anitu nije nista tacno bas nista ,i da su bili sta vas briga za njihov zivot nisu samo ove dve ima ih dosta 😂
dista jre vise pisanje o sljalja ko Lune ona tako xaradjuje para ja juybu citali smo vise puta i bazene kako se kupa dete ,v
i za tu.kucu renoviranje ,bise stvarno.preteraste s time ,Luna obavljuje svaku sitnicu aj
Gost
dista jre vise pisanje o sljalja ko Lune ona tako xaradjuje para ja juybu citali smo vise puta i bazene kako se kupa dete ,v
i za tu.kucu renoviranje ,bise stvarno.preteraste s time ,Luna obavljuje svaku sitnicu aj
Pa nije on jedini, nažalost koji je ubijen u ratu.
Ima ljudi iza kojih je ostalo po 4, 5 dece pa se nisu okrenuli golotinji i prodaji svog tela.
Danas žive časno i pošteno na ponos svojih očeva.
Gost
Pa nije on jedini, nažalost koji je ubijen u ratu.
Ima ljudi iza kojih je ostalo po 4, 5 dece pa se nisu okrenuli golotinji i prodaji svog tela.
Danas žive časno i pošteno na ponos svojih očeva.
ubijen bio rat dosta je ubijeno u tom ratu ,nije oba jedina bez ocela ,a sto se tice Asmina on bolivsvoje dete kao vi gospodjo sto grlite Staniju ,i davace joj elimentaciju svakog meseca ,malo tvoja cerka je nnervozna kad svakoga komentarise ,neko xlo u sebe ima,ne valja joj to ako jre dudjeni da uzne prvo mesto izece a ne na ovaj nacin ,moze mali mirnije kulturnije da komentarise Andjelo ili Anita od njih za prvo mesto Aneli 2,3 vasa Stanija 5 i to je dobro
Gost
ubijen bio rat dosta je ubijeno u tom ratu ,nije oba jedina bez ocela ,a sto se tice Asmina on bolivsvoje dete kao vi gospodjo sto grlite Staniju ,i davace joj elimentaciju svakog meseca ,malo tvoja cerka je nnervozna kad svakoga komentarise ,neko xlo u sebe ima,ne valja joj to ako jre dudjeni da uzne prvo mesto izece a ne na ovaj nacin ,moze mali mirnije kulturnije da komentarise Andjelo ili Anita od njih za prvo mesto Aneli 2,3 vasa Stanija 5 i to je dobro
Luka ti je laz za Anitu sad je kraj pisu znaju da cecda zauzme neko mesto od prvih 3 ri pusti te lazi vi se volite i ona tebe nemoj te da nasedate na te bajadere pricice ,sta je bilo pisalo za Sofiju sve netacno i sad za nju ,😂
Gost
Luka ti je laz za Anitu sad je kraj pisu znaju da cecda zauzme neko mesto od prvih 3 ri pusti te lazi vi se volite i ona tebe nemoj te da nasedate na te bajadere pricice ,sta je bilo pisalo za Sofiju sve netacno i sad za nju ,😂