Telegraf.rs Telegraf.rs

"Plaćala sam joj ručkove, nije imala para" Aleksandra Subotić o Maji i Peci: "Htela sam da ga ostavim"

"Plaćala sam joj ručkove, nije imala para" Aleksandra Subotić o Maji i Peci: "Htela sam da ga ostavim"

Foto: Telegraf.rs

Starleta i bivša rijaliti učesnica Aleksandra Subotić govorila je o svom odnosu sa partnerom Pecom Raspopovićem, kao i o bivšoj drugarici Maji Marinković, sa kojom ju je on ranije prevario.

Subotićeva je bez ustručavanja otkrila detalje njihovog odnosa, tvrdeći da je Maji u jednom periodu finansijski pomagala.

"Plaćala sam joj ručkove, nije imala para" Aleksandra Subotić o Maji i Peci: "Htela sam da ga ostavim"

Foto: Telegraf.rs

- Jesam. Ja sam taj tip osobe i mogu da kažem za sebe da sam veliki džek. Ne volim da meni neko nešto plaća jer se osećam dužna. A kad platim prijateljima ručkove ili večere, ne osećam da mi duguju nešto, šta više, bude mi drago. Njoj sam kupovala svašta, učila sam je i da naruči. Nije imala novca kada se družila sa mnom, imala je nešto što je zaradila u rijalitiju, ali je sve to traćkala i potrošila.

Subotićka se osvrnula i na to da je njen nevenčani suprug trošio novac na Maju.

"Plaćala sam joj ručkove, nije imala para" Aleksandra Subotić o Maji i Peci: "Htela sam da ga ostavim"

Foto: Telegraf.rs

- Iskreno, smatram da Maja nije sponzoruša, ona je honorarka. Ona to radi jer je prosto njena priroda takva. Ne traži korist od muškarca, traži intimni odnos i taj osećaj posebnosti. Ona se odmah poistovećuje sa osobom sa kojom je on bio pre nje ili je u vezi sa njom u tom momentu. Nadam se da sam lepo objasnila. Maja traži osećaj, ona je takva.

Subotićeva je govorila i o svom odnosu sa Pecom, kao i o tome da li je ikada razmišljala da ga ostavi.

"Plaćala sam joj ručkove, nije imala para" Aleksandra Subotić o Maji i Peci: "Htela sam da ga ostavim"

Foto: Telegraf.rs

- Na momente jesam, na momente nisam. Nismo u braku zvanično, ali jesam poželela da ga ostavim.

- Nije molio, ali je davao sve od sebe da se pomirimo. Nakon toga što je uradio rekao mi je: "Aleksandra ti si zlatna". Stvarno mislim da jesam, ovakva kao ja se jednom rađa. Sve što poželim i pokažem prstom, plaća.

"Plaćala sam joj ručkove, nije imala para" Aleksandra Subotić o Maji i Peci: "Htela sam da ga ostavim"

Foto: Telegraf.rs

Otkrila je i da li je istina da je Peci opraštala sve samo zarad luksuznog života.

- Kako da ne! Šalim se. Nije istina, ja Petra ne gledam kroz novac. On je otac mog deteta, deca se ne prave iz šale, već iz ljubavi. Dete nisam rodila u rijalitiju, niti sam ga rodila rano kao prvo. Kada sam ga upoznala i kako je vreme prolazilo ljubav se razvijala, tako da ne.

"Plaćala sam joj ručkove, nije imala para" Aleksandra Subotić o Maji i Peci: "Htela sam da ga ostavim"

Foto: Telegraf.rs

Na pitanje da li je potrošila 50.000 evra na estetske intervencije, odgovorila je:

- Mogu da kažem ne. Potrošila sam puno para, ali mislim da sam za razliku od nekih učesnica rijalitija, prirodno lepa. Što se tiče operacije nosa, imala sa više para i uradila sam je, a nije mi bila preko potrebna. Pet operacija grudi sam imala jer mi je prvi doktor napravio katastrofu.

"Plaćala sam joj ručkove, nije imala para" Aleksandra Subotić o Maji i Peci: "Htela sam da ga ostavim"

Foto: Telegraf.rs

Upitana o tome da li Asmin priča istinu o Staniji Dobrojević, rekla je:

- Iskrena da budem, ne znam jer ne pratim to što se dešava u rijalitiju sto posto. Za neke stvari jeste rekao istinu i čvrsto verujem da je on čovek koji puno laže.

"Plaćala sam joj ručkove, nije imala para" Aleksandra Subotić o Maji i Peci: "Htela sam da ga ostavim"

Foto: Telegraf.rs

Dolazio je u neke emisije i pričao je svašta o mojoj majci i meni, ali je i lažov često prinuđen da kaže istinu, ali mu se ne veruje. Verujem da je Stanija ta koja ga je nagovarala da priča loše o mojoj majci i meni, drugo objašnjenje nemam jer ga ne poznajem. Nikada se nismo sreli, a poznajem i nju. Svi se poznajemo, pa verujem da ponekad samo priča istinu. Laže se i sa jedne i sa druge strane, ali se Asmin trudi da je baš ponizi, što je užasno za jednog muškarca.

Progovorila o Staniji Dobrojević

"Plaćala sam joj ručkove, nije imala para" Aleksandra Subotić o Maji i Peci: "Htela sam da ga ostavim"

Foto: Telegraf.rs

- Ne smatram da je najbolji rijaliti igrač. Dosta je ljudi cene u tom smislu jer ume da pruži ljudima ono što žele. Nemam lepo mišljenje o njoj, da je volim, ne volim je, ali je umela da se predstavi kao dobar primer dok igra rijaliti. Kao osoba me je razočarala jer je sebi dozvolila da se spušta na nivo Maje Marinković.

Stanija je obrazovana osoba i ume da kaže. Ne znam šta se dešava između njih dve, ne znam kako je Stanija ne dokusuri, ali me iznenadila sa priznanjima nekim, vrlo neka čudna priča. Iz mog ugla sve u svemu. Ako je i bila sa Kristijanom, ne znam što se priča o svemu sada.

Izvor: Telegraf.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE