Blic.rs Blic.rs

Luna Đogani smršala i pokazala telo u bikiniju: "Nisam debela, imam viška"

Luna Đogani smršala i pokazala telo u bikiniju: "Nisam debela, imam viška"

Foto: Blic.rs

Naglasila je da želi da izgleda dobro za sebe, ali i za svoju porodicu, i da ju je majčinstvo dodatno motivisalo da bude u formi.

Luna i njen suprug Marko Miljković su započeli obnovu njegovog porodičnog imanja u Brusu, što su podelili sa svojim pratiocima.

Luna Đogani smršala i pokazala telo u bikiniju: "Nisam debela, imam viška"

Foto: Blic.rs

Luna Đogani je otvoreno govorila o problemu sa viškom kilograma sa kojim je se susrela u jednom periodu života. Ona je sada sredila liniju i pokazala telo u kupaćem kostimu.

Do izražaja je došla i njena tetovaža ispod grudi.

Luna Đogani smršala i pokazala telo u bikiniju: "Nisam debela, imam viška"

Foto: Blic.rs

Inače, Luna je jednom prilikom govorila o kilaži i istakla da joj smeta to što je nabacila kilograme.

- Nisam debela, ali imam malo viška koji možda vi ne vidite, ali ja vidim i meni to smeta... Pre trudnoće sam imala neku svoju idealnu kilažu, ali još uvek nisam stigla do te moje idealne kilaže i sad radim na tome, jako malo mi fali. Mene to kopka i ja moram da ispunim taj svoj cilj i zato stalno kukam. Zadovoljna sam sobom i mislim da se to vidi i radim na tome da izgledam kao i pre trudnoće - rekla je Luna u emisiji "Grand news" i dodala:

Luna Đogani smršala i pokazala telo u bikiniju: "Nisam debela, imam viška"

Foto: Blic.rs

- Nije meni to do drugih... Baš me briga šta će neko da priča i da misli... Meni je to do mene. Kad se ja pogledam u ogledalo, nisam zadovoljna još 100 posto, ja bih tu još radila na sebi, smatram da sam mlada i da treba da izgledam dobro. To što sam mama ne znači da treba da se zapostavim, mislim da to nije opravdanje i da sada treba još bolje da izgledam i još bolje da se osećam, da budem dobra i ćerkici i mužu.

Marko i Luna obnavljaju imanje na selu

Luna Đogani smršala i pokazala telo u bikiniju: "Nisam debela, imam viška"

Foto: Blic.rs

Podsetimo, Luna Đogani i njen suprug započeli su obnovu njegovog porodičnog imanja u Brusu.

- Kuća na selu je naš novi projekat i meni je mnogo drago što idem da obnovim svoju dedovinu. Moj otac je živeo tamo i mnogo dugo mi nije dao da ulažem tamo, niti da bilo šta radim. Porodica Miljković potiče iz te kuće, tu je živeo moj čukundeda, moj pradeda se tu rodio, deda, kao i moj otac. Veliki je plac u pitanju, ima čak 24 ara. Bageri i kamioni već stižu, a jedan deo već rušimo - rekao je Marko Miljković u snimku na njihovom Jutjub kanalu.

Izvor: Blic.rs

VAŠI KOMENTARI:

Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...

NE PROPUSTITE