Kurir.rs
U emisiji 'Gledanje snimaka', Luka Vujović komentariše odnos Anđela i Anite, ističući neiskrenost i posledice njihovih postupaka...
Foto: Kurir.rs
U toku je emisija "Gledanje snimaka", a voditeljka Maša Mihailović pročitala je prvo pitanje za Luku Vujovića.
Kako je Anđelo bio tako loš Aniti kad je išla po šumama i pretila da će da se rokne?
Foto: Kurir.rs
- Jutros je bilo pitanje za telefon i Luka sad nekako i razumno priča. Ja njoj nažao nisam ništa uradio. Sve što sam radio radio sam da joj bude dobro, pa i posle raskida. Nisam joj davao lažnu nadu. Ja sam njoj rekao milion puta da se nikad nećemo pomiriti. Posle nakon što je isekla vene, meni se to zgadilo. Ljudi kao da olako shvataju da me neko uslovljavao samoubistvom i lažnim testom za trudnoću. Ti dolaziš ovde, a napolju sam deset meseci ćutao. Umešala mi se u jednu vezu, pa u drugu. Šta su tebi moje devojke dužne?! Jedna veza mi je prekinuta, posao sam izgubio, morao sam da se krijem po gradu. Da sam bio pametan da joj nakon prekida nikad nisam odgovorio i da se nisam na dalje pravdao. Nije ni taj snimak svejedno. Zašto sam ja loš ako sam hteo da idem dalje - rekao je Anđelo.
Izvor: Kurir.rs
Članak još uvek nema komentara. Budite prvi...
NAJNOVIJE
NE PROPUSTITE
VAŠI KOMENTARI: